14:25
DOCU ДІЄ Старт

Як уже ми повідомляли, протягом 2021 року команда Мережі DOCU/CLUB спільно з модераторами кіноклубів планує провести 49 адвокаційних заходів, щоб підтримати 5 ключових реформ: сфери довкілля, освіти, медицини, пенітенціарної системи та децентралізації.

Проєкт Кіноклубу Docudays UA при Шосткинській міській центральній бібліотеці «Промінь» «Почути світ, щоб бачити життя», який разом із 29 проєктами-переможцями  належить до Кампанії з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації.

22 березня відбулася фокус-група за участі активних представників із числа людей з вадами зору з метою дослідження їх потреб. Вони висловили свої думки, зауваження та пропозиції щодо   вирішення їх проблеми та організації дозвілля. Ось деякі з них: розробити курс лекцій на різну тематику (психологічна допомога; як організувати свій сайт; школа для тих, хто займається хендмейдом; зустрічі з лікарями та ін.), організувати змагання з настільних ігор для слабозрячих, проводити концерти  живої музики, придбати аудіокниги  різної темаматики та інші.

Наступний наш крок - донести суспільству і владі про послуги , яких наразі потребують люди з вадами зору. #докуклуб #адвокійнийпроєкт #інклюзія #DOCUДІЄ

  

 

 

Переглядів: 133 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Неділя, 13.06.2021