Учасники тренінгу дізнались про банківські та небанківські фінансові послуги – що таке кредити, депозити,  банківські картки і як ними користуватися.

Один із тематичних блоків був присвячений дуже актуальній темі: як не стати жертвою шахраїв. «Ми навчаємо, на що звертати увагу, коли обираєте фінансову послугу, де закладені ризики. Це, наприклад, обіцянка надвеликих відсотків по вкладах, кредити під нульову ставку тощо», – пояснює тренер Юлія Савельєва.

За словами учасників, подібні тренінги справді потрібні: «Це дуже пізнавальні тренінги і дуже корисні для людей, що мають невеликі доходи. Для нас має бути якась «подушка» фінансової безпеки, яка дозволить проходити певні життєві виклики».

Програму реалізовує МБФ «Український жіночий фонд» у рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

  

  

 

 

 

Переглядів: 247 | Додав: cbstolstogo | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

В Україні здавна існує гарна традиція вшанування матері. І саме Дню Матері та Дню Сім’ї присвячена фотовиставка-конкурс «В світі усе починається з мами», яка вже другий рік поспіль відкрилась 14 травня в центральній міській бібліотеці ім. Толстого.

Мами на фотографіях. Молоді або сивочолі, усміхнені або стурбовані, заклопотані або на відпочинку - у всіх життєвих ситуаціях, за будь-яких обставин вони прекрасні, адже на них жінка відображена у найпрекраснішій ролі - ролі матері.

У відкритті виставки взяли участь вихованці «Зразкового художнього колективу» театрального колективу «Дзеркало»:  Солоха Єва, Петрунькіна Софія, Швабська Дар’я, Коваленко Мілана, які читали вірші про найдорожче у світі – маму.

Організатором фотовиставки стала громадська організація «Потрібні люди» (керівник Василь Бороздін) за підтримки Шосткинської міської ради.

Організатори запропонували оригінальний спосіб голосування за кращу роботу в номінаціях «Багатодітна мама», «Рости моє деревце з міцного коріння», «Прилетів лелека». Віддати перевагу тій чи іншій світлині можна, прикріпивши до неї кольорову скріпку.

21 травня будуть підбиті підсумки голосування і відбудеться нагородження переможців.

Запрошуємо відвідати фотовиставку!

  

  

  

 

 

 

 

Переглядів: 275 | Додав: cbstolstogo | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021