11:22
Ми випускаємось не перший в житті раз…

21 травня в урочистій обстановці в центральній міській бібліотеці відбувся черговий випуск слухачів факультету Інформаційних технологій Університету третього віку.  

Заступник ректора Університету Зінаїда Миколаївна Скиба, звертаючись до випускників, зазначила: «Коли в 2010 році в нашому місті створили за ініціативи міського голови Миколи Петровича Ноги Університет, він був першим в Сумській області. Починали з трьох факультетів, а нині їх уже дванадцять. Викладачі працюють на волонтерських засадах. Тому хочеться відзначити вашого викладача Олену Михайлівну Постатнік, яка несла вам знання, раділа вашим успіхам».

За вагомий особистий внесок у справу навчання, сприяння та створення умов соціальної і творчої активності людей поважного віку Олена Михайлівна нагороджена Почесною грамотою міського голови.

Слухачі інформаційного факультету висловили вдячність викладачу за терпіння, а керівництву за те, що для них були створені всі умови для ефективного навчання. «Кажуть, що слухачі Університету – народ складний! Але, вдячний! Сьогодні ми – впевнені у собі люди, спрямовані на досягнення цілей. Ми навчилися ставити для себе мету і досягати її», — говорять випускники.

  

 

Переглядів: 305 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Середа, 27.01.2021