15:52
Ми — митці!

22 травня в центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відбулося відкриття виставки робіт «Світ наших фантазії» особливих митців: свої творчі доробки представили талановиті та наполегливі у досягненні поставлених цілей вихованці групи денного догляду ГО «Турбота».

Роботи виконані у різних техніках: квілінг, декупаж, листівки ручної роботи, композиції з паперу та чудове мило ручної роботи. Відчувається, що усі роботи виконані з великою любов’ю.

«Мета виставки – показати, що не зважаючи на інвалідність, людина може самореалізуватися», – зауважила член правління ГО «Турбота» Світлана Василівна Івченко.

Олексій Трегуб, керівник ГО «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота», розповів, що у 2018 році організація реалізує два проекти: «Шлях до кращого майбутнього» та «Грані успіху».

«Майстерня з виготовлення мила працює в рамках проекту «Грані успіху» за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та Шосткинського міського голови Миколи Ноги. Мило можна замовити або придбати те, яке представлене на виставці», – зазначає соціальний працівник–волонтер Лілія Миколаївна.

Виставка триватиме до 3 червня. І можна ще раз переконатися, що фізичні особливості не можуть завадити людині, яка прагне сказати своє слово у мистецтві. Завітайте та підтримайте творців прекрасного!

  

  

  

 

 

 

 

Переглядів: 271 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 22.01.2021