Україна Фотофест: відкриваємо свою країну

Подорожі - це прекрасно, подорожуючи відкриваємо для себе щось нове, а ще це приємні спогади до наступної мандрівки! Також - це можливість вкотре нагадати собі, що країна, в якій живемо справді чудова й неповторна. Інформація про те, що Україна найдоступніша країна для подорожей на авто приємно здивувала. Кажуть, що більша половина українців планує провести свій найближчу відпустку в Україні теж непогано.

Що це я: кажуть, пишуть. Давайте переконуватися особисто, де в нашій країні можна побачити шматочок Шотландії, Чехії або Нідерландів. Запрошуємо стати учасниками Україна фотофесту і І поглянути на Україну під новим кутом.УВАГА! Авторам фотографій, які отримають найбільше вподобайок будуть призи, які урочисто вручать після 24 серпня, тож беріть участь і активно ставте вподобайки #Українафотофест

Переглядів: 538 | Додав: cbstolstogo | Дата: 20.07.2021 | Коментарі (0)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 № 29 , Міністерство соціальної політіки є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми була і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, що їх переживає світ, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

Про форми торгівлі людьми детальніше в інфографіці. #торгівлялюдьми

Переглядів: 224 | Додав: cbstolstogo | Дата: 20.07.2021 | Коментарі (0)

Навіть влітку бібліотекарі центральної міської бібліотеки вдосконалюють свої цифрові навички, знайомлячись з онлайн-сервісами, які допоможуть у професійній діяльності. Отже, 20 липня із задоволенням взяли участь у вебінарі «Інтерактив в онлайні: сервіси для опитувань і тестувань» від Дистанційної академії.

Під час вебінару спікерка Катерина Вірютіна, завідувачка сектором інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка, координаторка і тренерка «Школи бібліотечного журналіста»; дизайнерка дайджесту бібліотечних інновацій «БібліоSpace»; адміністраторка блогу «Школа бібліотечного журналіста» розкрила можливості сервісів «Mentimeter», «Vevox», «Kahoot», «Ansvergarden».

Було надзвичайно цікаво, адже: дізналися про види залучення аудиторії під час онлайн-заходів; ознайомилися з інструментами для організації інтерактиву в онлайн. І навіть трошки попрактикувалися – взяли участь у вікторині від організаторів. Новими навичками мали змогу оволодіти навіть ті з колег, хто не зміг приєднатися до вебінарної кімнати – відбувалася трансляція на YouTub каналі.

Дякуємо організаторам вебінару за змістовну зустріч!

  

Переглядів: 227 | Додав: cbstolstogo | Дата: 20.07.2021 | Коментарі (0)

19 липня 2021 року у коворкінгу центральної міської бібліотеки відбулась презентація результатів дослідження “Український фронтир: виклики для Слобожанщини”.

Проєкт реалізовується ГО «Центр міжнародної безпеки» за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України та продовжує розпочату у 2019 році роботу по вивченню проблем прикордонних областей України на рівні окремих громад. Цього разу предметом дослідження стала Сумська область.

 Валерій Кравченко, директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки», зазначив, що вся сутність країни не на Печерських пагорбах, а ось, власне, в таких містах і містечках, як наша Шостка. І вирішувати існуючі проблеми потрібно теж на місцях. Адже якщо тут буде все добре, то буде і стійкість держави, і її процвітання, а наші можновладці будуть ухвалювати правильні рішення.

Керуюча справами виконкому Олена Кравченко зробила акцент на викликах для Сумщини. Їх багато, адже ми прикордонна область і біля нас розташована країна, яка недружньо до нас ставиться. Тому ми маємо бути сильними, патріотичними і готовими до будь-яких викликів.

  

 

Переглядів: 241 | Додав: cbstolstogo | Дата: 19.07.2021 | Коментарі (0)

Спілкування (Сommunication)

Без спілкування практично неможливо провести нормально жодного дня. Правильно, грамотно, культурно вести діалог під силу не кожному, але як необхідно володіти такою культурою сучасній людині. Особливо людям таких професій як педагог, лікар, політик, працівник соціальної служби тощо. 

Спілкування – це своєрідний міст між людьми, між групами людей, між окремими державами. Тому дослідження спілкування, практичне засвоєння правил спілкування – вкрай важливе для будь-якої людини.

Саме таку тему для обговорення в англомовному клубі запропонувала Катерина Островська.

Присутні 7 чоловік.

It is almost impossible to spend a normal day without communication. It is correct, competent, cultural to conduct a dialogue by force not to everyone, but how it is necessary to possess such culture to the modern person. Especially people of such professions as teacher, doctor, politician, social worker, etc.

Communication is a kind of bridge between people, between groups of people, between individual states. Therefore, the study of communication, the practical mastery of the rules of communication - is extremely important for anyone.

Kateryna Ostrovska suggested such a topic for discussion in the English-language club.

  

 

Переглядів: 205 | Додав: cbstolstogo | Дата: 19.07.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 235 236 »
Вітаю Вас, Гість!
Вівторок, 30.04.2024