30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином. Водночас, це не лише злочин, а й  важкий гріх. У даний момент найбільш повне визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”. На превеликий жаль, проблема  торгівлі людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті. 

Що ж таке торгівля людьми? Як можна протидяти цьому страшному явищу? Яка нормативна база з цього питання діє в Україні?   Саме ці питання розглядалися під час зустрічі в бібліотеці. Присутні передивились  соціальні роліки, які наглядно ілюструють цю болючу тему.

  

 

 

 

 

Переглядів: 23 | Додав: cbstolstogo | Дата: 30.07.2019 | Коментарі (0)

Модні і яскраві аксесуари зовсім нескладно робити самостійно. 

Діти обласного центру соцреабілітації з легкістю робили браслети хенд-мейд,  запропоновані бібліотекаркою ЦМБ Шалдою Надією.

   

 

Переглядів: 59 | Додав: cbstolstogo | Дата: 25.07.2019 | Коментарі (0)

 

Напередодні державного свята – Дня Конституції України учні ЗОШ №1 разом з бібліотекаркою центральної міської бібліотеки Надією Шалдою здійснили екскурс в минуле нашої держави, аби більше дізнатись про тернистий шлях  творення української Конституції. А ще переглянули відеофільм «Конституція України», активно відповідали на питання  вікторини з історії  нашої країни, шукали підказки у книжках з виставки «Конституція – головний оберіг державності і демократії».

 

                                                                                                                                                                           

Переглядів: 122 | Додав: cbstolstogo | Дата: 27.06.2019 | Коментарі (3)

26 червня, напередодні Дня Конституції, бібліотекарка читальної зали Шосткинської міської бібліотеки Тамара Четверикова розповідала про історичний шлях Конституції України, як розвивається наше суспільство і які зміни відбуваються в конституційному процесі. Про Основний закон України слухали працівники й відвідувачі Шосткинського міського терцентру соціального обсуговування.

 

                                                                                                   

 

                                                                              

Переглядів: 22 | Додав: cbstolstogo | Дата: 26.06.2019 | Коментарі (0)

«Бібліотеки Сумщини в світлі інноваційних змін» - тема семінару, який відбувся 19-20 червня в Сумській обласній науковій бібліотеці.

Традиційно до учасників семінару звернулася начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник, яка завжди підтримує новаторство в бібліотеках області.

Директор КЗ Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» Тетяна Фролова знає досконало, як живуть бібліотеки Сумшини і добре обізнана як працюють бібліотеки в інших країнах: «Бібліотеки по всьому світу стають справжніми інформаційними центрами громади, такими потрібними й важливими осередками мають бути й наші бібліотеки».

Про процес модернізації бібліотек Сумщини, організацію бібліотечного простору та вдосконалення обслуговування користувачів доповіла зав. науково-методичним відділом Сумської обласної бібліотеки М. І. Захарченко.

«Хмарні сервіси» доступні й у сонячний день. Як їх використати в роботі - про це розповіла зав. відділом інформаційних технологій Н. М. Отич.

З ключовими факторами успіху бібліотеки Тростянецької ОТГ, яка проходить шлях трансформації, стає серцем громади і взірцем для всіх бібліотек країни, поділилася головний бібліотекар Тростянецької міської бібліотеки

О.І. Лук’янова.

«Нові тенденції стрімко вриваються в діяльність бібліотек, тому важливо вміти користуватися та використовувати сучасні технології на користь бібліотек», – зауважила заст. директора з наукової роботи Сумської обласної бібліотеки Н. В. Дмитракова.

Старший викладач Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій П”ятаченко представив унікальні краєзнавчі новинки. «Автор книги – це ідея, а в шати книгу вдягає бібліотекар», – такої думки дотримується викладач.

Все, що працює на перспективу, має своє продовження. Про актуальність та переваги кросмедійної журналістики, онлайн платформи, сервіси та інструменти для просування бібліотечних проектів йшлося в презентаційному повідомленні провідного бібліографа Шосткинської центральної бібліотеки Тетяни Плющ. У презентації використано матеріали і досвід інноваційно-навчального проекту Всеукраїнської Школи бібліотечного журналіста, який вдало реалізовує креативна команда фахівців ХДНУБ ім. Короленка.

Бібліотеки Сумщини пишаються своїми традиціями і завжди відкриті для інноваційних змін.

                                                                                                                           

Переглядів: 52 | Додав: cbstolstogo | Дата: 23.06.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 123 124 »
Вітаю Вас, Гість!
Понеділок, 19.08.2019