Музика   володіє   величезною   силою. На  світі   знайдеться  мало людей, байдужих  до  музики. Багато  композиторів  намагалися  виразити через неї  стан своєї  душі .  Їх  великі  імена завжди  з  вдячністю  виголошуватимуть  нащадки. Музика не старіє , вона житиме  стільки , скільки  існуватиме людина.

Музика – це наша з  вами душа, думка, сила.  Музика  веде нас до світу прекрасного. Вона ж, іноді, спонукає нас до боротьби з несправедливістю , брехнею,  недосконалістю . Адже  музика  - чи не єдине  наше  уявлення  про досконалість , як  вона  є.

Незабутні хвилини прекрасної музики  подарував слухачам "Клубу...  " дует "Адажіо" (Ігор Давискубов та Ольга Гребенник).

  

  

 

 

Переглядів: 227 | Додав: cbstolstogo | Дата: 16.12.2017 | Коментарі (0)

Про те, що в місто мають приїхати Брати Капранови – писали всі місцеві газети, інформували телеканали, бібліотекарі. Подію, що мала відбутись, обговорювали шанувальники їх творчості та не байдужі до сучасної української літератури.

Довгоочікувану зустріч, яка відбулася 14 грудня в читальному залі центральної міської бібліотеки ім.Л.Толстого, без перебільшення можна віднести до заходів, які заряджають особливою енергетикою та дарують позитивний настрій. Письменники, публіцисти, видавці та громадські діячі Брати Капранови презентували шосткинцям свою нову книгу «Майдан. Таємні файли».

«Час іде, ми все потроху забуваємо. На Майдані ми так чи інакше були всі. Але хтось із вас може сказати, що знає, що там відбувалося? Майдан — це не просто місце в столиці. Це процес. Процес, який відбувався і на сцені, і за сценою, в профспілках, на Банковій; а ще – у Львові, в Харкові, в Криму. Це все Майдан. І немає людини, яка була б одночасно в усіх цих точках і бачила все важливе, що там відбувалося. Тому ми вирішили, що розказати правду про Майдан можуть люди, які в потрібний момент були в потрібному місці», –розповідали  Дмитро та Віталій .

Це була неймовірно тепла та щира зустріч.  Брати Капранови представили шосткинцям свої книги «Кобзар 2000», «Щоденник моєї секретарки», «Мальована історія України», «Веселих свят», роман «Забудь – річка». Ці видання можна було придбати після зустрічі, а автори ледве встигали роздавати автографи.

  

  

  

 

 

 

 

Переглядів: 233 | Додав: cbstolstogo | Дата: 16.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021