4 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого відбулась консультація головного спеціаліста юридичного відділу шосткинської міської ради Титович Тетяни Олександрівни. «Спадщина та заповіт. Практичні питання». Така тема зустрічі дуже зацікавила читачів бібліотеки, адже практично кожен грамадянин стикається з майновими, спадковими питаннями. Дуже важко буває розібратися в масиві юридичних, законодавчих документів, та й різних життєвих ситуацій виникає немало. Питань до юриста прозвучало багато. І на кожне з них давалася максимально вичерпна відповідь.

 

   

 

 

 

Переглядів: 414 | Додав: cbstolstogo | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

Вечір доброти та милосердя «Людським теплом душа зігріта» пройшов у затишній та теплій атмосфері. 2 грудня для вихованців групи денного догляду «Товариства допомоги особам з інвалідністю «Турбота» панувала напрочуд добра атмосфера, яку створили організатори та гості заходу.

Не дивлячись на щоденнi проблеми i труднощi, цi молоді люди живуть, працюють, творять та перемагають, показуючи нам приклад мужностi i терпимостi.

Андрій Доценко, завідуючий сектором з фізичної культури і спорту Шосткинської міської ради, вручив дипломи та медалі переможцям міської спартакіади серед дітей з інвалідністю. Діти такі молодці! Були такі, що отримали аж по п’ять нагород.

На святковому вечорі звучали пісні, вірші як у виконанні вихованців групи денного догляду, так і волонтерів – студенток вищого професійного медичного училища, Геннадія Філона. Багато теплих слів було сказано на адресу благодійників. У свою чергу вони зізнавались, що вражені силою духу та енергійністю людей із вадами здоров'я, їх мужністю та обіцяли і надалі надавати допомогу.

«Міжнародний день інвалідів - це ще раз нагадування нам про тих, хто поруч, хто так потребує нашої особливої уваги і допомоги», - ділиться сокровенним завідувач бібліотеки-філії №1 ім. Чехова Тетяна Бакун, співорганізатор цього чудового заходу.

 

 

 

 

Переглядів: 239 | Додав: cbstolstogo | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021