Вчитель - одна з найбільш складних професій у світі, тому що бути вчителем - це більше, ніж просто вміти щось робити.

Вчитель - це стан людини, його бажання і готовність допомогти іншим розкрити свої здатність, таланти, знайти шлях в Житті.
Вчитель - важлива людина в житті кожного. Коли ми приходимо в школу, саме вчитель стає нашою опорою в новому світі знань.

Потрібно багато сил, терпіння і любові для того, щоб впоратися з цілим класом не зовсім слухняних дітей, зробити свій урок цікавим і зрозумілим для всіх.

День вчителя - саме такою була тема на засіданні англомовного клубу,що проходив 09 жовтня.

Присутні 10 чоловік.

Teacher is one of the most difficult professions in the world, because being a teacher is more than just being able to do something.

A teacher is a state of a person, his desire and willingness to help others to reveal their abilities, talents, to find a way in Life.
The teacher is an important person in everyone's life. When we come to school, it is the teacher who becomes our support in the new world of knowledge.

It takes a lot of strength, patience and love to cope with a whole class of not quite obedient children, to make your lesson interesting and understandable for everyone.

Teacher's Day - this was the theme of the meeting of the English-language club, which took place on October 9.

  

 

Переглядів: 322 | Додав: cbstolstogo | Дата: 09.10.2021 | Коментарі (0)

І знову Коблево, і знову неймовірно...

Що було цього разу: чудові, яскраві дивовижні розминки від фасилітаторів; багато практики; воркшопи від модераторів і модераторок; обмін результатами адвокаційних кампаній (дякую колегам і колежанкам. Взяла для себе багато нового); перфоманс від театру "Как дома"(це було щось, просто немає слів); майстерня по роботі зі сценаріями(від Юрія Чумака. Чудово, як завжди); показ фільму "Невидимі" та обговорення з режисеркою Майєю Мартіняк). А ще зустрічі з Оленою Сусловою(використання гендерного підходу...), Олександром Павліченко(засади доброчесності...), Володимиром Яворським (права дитини...)

А ще багато, багато моря. Воно було різне, наче відгукувалось на наш настрій, але завжди прекрасне!

І ось він - як результат плідної праці ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА КОНКУРСУ НА КРАЩІ АДВОКАЦІЙНІ ЗАХОДИ.

Дякуємо за плідну спільну працю, і до нових зустрічей.... #докуклуб #адвокійнийпроєкт #DOCUДІЄ

  

  

 

 

 

Переглядів: 313 | Додав: cbstolstogo | Дата: 09.10.2021 | Коментарі (0)

09 жовтня зустріч в "Клубі..." присвячена одному з найвідоміших композиторів XIX сторіччя Ференцу Лісту.

Ференц Ліст — перший піаніст, що виступав із сольними концертами, завдяки яким заслужив визнання професіоналів і публіки. Попри те, що немає жодного звукозапису гри Ліста, його визнано одним з найвпливовіших піаністів своєї епохи. Також був знаним через свою благодійність: допомагав жертвам стихійних лих, сиротам, навчав безкоштовно талановитих студентів, сприяв фонду пам'яті Бетховена, пожертвував значні кошти на відкриття консерваторії в Будапешті.

Багато з його фортепіанних творів увійшли до «традиційного репертуару» — зокрема «Угорські рапсодії», «Соната сі-мінор» та два фортепіанні концерти. Зробив численні фортепіанні транскрипції популярних сцен із опер, симфоній, каприсів Нікколо Паганіні, пісень Франца Шуберта; його окремі фортепіанні твори вважаються найвидатнішими прикладами фортепіанної майстерності. Був автором хорової, вокальної та симфонічної музики, а органні твори Ліста посіли чільне місце у репертуарі органістів.

  

 

 

 

Переглядів: 308 | Додав: cbstolstogo | Дата: 09.10.2021 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 21.11.2024