Презентація програми ТРК «Акцент» «Обличчя на граніті», присвячена нашому земляку, герою АТО Сергію Коворотному  зібрала 28 лютого у центральну  міську бібліотеку ім. Л.Толстого представників влади, воїнів АТО, вихованців Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, просто жителів міста.

Старший прапорщик, інструктор з водіння танків 169-го навчального центру Збройних сил України, С. Коворотний загинув 31 серпня 2014 року внаслідок обстрілу «Градами» позицій підрозділу в районі с. Новосвітлівка Луганської області.  Про таких , як Сергій, можна сказати, що саме гідність, любов до Батьківщини, були найважливішими рисами у наших героїв. І тому вони не вагаючись ішли на війну. Ішли на ризик. Ішли на смерть. Заради життя. Нашого з вами мирного життя.

 Директор ТРК «Акцент» Ірина Коваленко зазначила, що ми в боргу перед  нашими героями-захисниками, простими хлопцями, такі як Вася, Ваня, Серьожа.

«Герої не вмирають – герої живуть вічно. Живуть до тих пір, поки живе пам'ять у наших серцях» - нагадав присутнім Мирослав Ляшок, голова ГО «Об’єднання учасників АТО та бойових дій «Братерство».

Хвилюючою стала і промова лідера ГО «Захисник» Віктора Осипенко,  який звернувся до юного покоління і зазначив, що Батьківщина у нас одна і нам її захищати.

Міський голова Микола Нога наголосив: «Ми повинні пам’ятати наших героїв, підтримувати їхні сім’ї та вчитися у них патріотизму».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Сергія Коворотного.

 

  

      

 

Переглядів: 346 | Додав: cbstolstogo | Дата: 28.02.2017 | Коментарі (0)

 

Продовжуємо співпрацю з Шосткинським  об'єднаним  управлінням  Пенсійного Фонду України Сумської області.  

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат  часу можуть скористатись наступними електронними послугами:

 

-         отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;

 

-         здійснювати  контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та  впливають на  пенсійні права (для працюючих);

 

-         отримувати  відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;

 

-         подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників);

 

-         подавати скарги до органів Пенсійного фонду;

 

-         подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду;

 

-         подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів);

 

-         записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом!

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Як зареєструватися, та працювати на  оновленому веб-порталі розповіла Борисенко Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем .

 

  

 

 

 

Переглядів: 284 | Додав: cbstolstogo | Дата: 28.02.2017 | Коментарі (1)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021