11 лютого 2017 року в приміщенні Шосткинської міської бібліотеки відбулось чергове виїзне консультування переселенців юристом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини (м. Суми) Володимиром Виноградовим в рамках проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту», який впроваджується в нашій державі Данської радою у справах біженців,
Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини провів прийом внутрішньо переміщених осіб та безкоштовно надав їм юридичні консультації та первинну правову допомогу.
З початку окупації переважна більшість звернень стосувалась набуття статусу внутрішньо переміщеної особи, отримання соціальних виплат, пільгового житла, субсидій, тобто люди вирішували найбільш гострі побутові та фінансові питання. З часом постали інші питання — оформлення пенсій, підтвердження інвалідності, отримання компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок бойових дій майно тощо. Якщо перша група питань в цілому вирішувалась, то друга - потребує законодавчого врегулювання, формування судової та правозастосовчої практики, адвокації” — коментує Володидимир Виноградов.
Одним консультуванням юрист не обмежується. Він надає безкоштовну юридичну підтримку і допомогу в національних і міжнародних судах.
 
Зустріч відбулася за сприяння ГО «Потрібні Люди» - керівник Василь Бороздін. Цього разу вимушених переселенців цікавили питання реалізації права на пенсійне забезпечення, соціальну стипендію, житлово-комунальні пільги, працевлаштування та інші, не менш актуальні.
 
  
 
Переглядів: 321 | Додав: cbstolstogo | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (1)

11 лютого, і знову зустіч у Клубі шанувальників класичної музики. Сьогодні ми розмовляли про великого тенора Пласідо Домінго.

Пласідо Домінго - іспанський оперний співак, лірико-драматичний тенор, диригент-постановник у Вашингтонській опері і Опері Лос-Анджелеса. Разом з Лучано Паваротті та Хосе Каррерасом входить в трійку найбільш відомих в світі тенорів.

 

 

  

 

 

Переглядів: 271 | Додав: cbstolstogo | Дата: 11.02.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Неділя, 18.04.2021