9 серпня з нагоди 197-річчя від дня народження П. Куліша представники Шосткинської  центральної міської бібліотеки, місцеві краєзнавці та поети побували на святі, яке відбулося у літературно-меморіальному музеї-заповіднику Пантелеймона Куліша «Ганнина пустинь».

Ми давно мріяли про таку поїздку!

І ось, нарешті,  здійснилося...  Нас гостинно зустрічалаЧернігівщина. Це тут, поблизу села Мотронівки, 28-річний П.Куліш одружився з 15-річною Олександрою Білозерською, яка згодом стала письменницею Ганною Барвінок. Через 30 років подружжя Кулішів стало постійно жити на хуторі.

 Наша невеличка делегація ознайомилися з експозицією літературно-меморіального музею, поспілкувалася з працівниками музею-заповіднику та його директором Блохою Юрієм Анатолійовичем.

Будинок Білозерських, де жили батьки Олександри, нині реконструйовано під музей, який і носить ім’я «Ганнина пустинь». Тут, за документальними свідченнями, фото, малюнками та щоденниками, відтворено інтер’єр, який був і за часів Білозерських.

Додому ми повернулися сповнені незабутніх приємних вражень від нових знайомств та спільних задумок для реалізації у наших громадах.

 

  

 

  

 

 

 

 

Переглядів: 300 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.08.2016 | Коментарі (0)

Номінація “Літературний твір. Проза”

І місце

 – Карпенко Марія “Кулішівський щоденник” (гімназія)

 

  

  

З продовжнням цієї роботи, та з роботами інших переможців всі бажаючі можуть ознайомитись в Центральній міській бібіліотеці ім. Л.Толстого за адресою м.Шостка.вул Миру б.11

Переглядів: 315 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.08.2016 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 05.03.2021