10:41
Третє тисячоліття: рабство продовжується

16 червня у центральній міській бібліотеці для працівників культури була проведена методична нарада «Про посилення роботи у сфері протидії торгівлі людьми».

Галина Тищенко, заступник начальника  управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, акцентувала увагу на тому, що торгівля людьми – це злочинна діяльність. Людей використовують для неоплаченої фізичної праці, видалення органів, вимушеного шлюбу, сексуального рабства, у порноіндустрії. Україна посідає одне з перших місць серед держав південно-східної Європи за кількістю жертв торгівлі людьми.

Галина Іванівна зазначила, що заклади культури повинні приймати активну участь в реалізації «Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» як дійові учасники процесу формування світогляду населення та довідково-інформаційні,  просвітницькі центри. 

«Ніхто не повинен знаходитися у рабстві, або в підневільному стані; рабство і работоргівля забороняється в усіх її випадках» (Загальна декларація прав людини. Ст. 4)

  

Переглядів: 336 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Середа, 27.01.2021