Участь волонтерів з різних країн світу в засіданнях  англомовного клубу "The Uniting Space (The US) hub" вже стало гарною традицією. 17 червня гостем і учасником став Ендрю Тейлор, волонтер із США. Він завітав до Шостки в рамках проекту «GoCamp» і  зараз проводить уроки в англомовному таборі, який діє на базі ліцею.

Він закінчив університет Північної Кароліни, є фахівцем в рекламі і фінансах. Ендрю Тейлор вдруге в Україні (він приїжджав до нас минулого літа).

На заняттях клубівці вдосконалюють навички англійської, вчаться долати мовні бар’єри і власні страхи, стають сміливішими та відкритішими.

Ендрю високо оцінив рівень розмовної англійської членів клубу. «Я дуже вражений! Вони дійсно добре володіють англійською, мені легко з ними спілкуватися», - каже іноземний гість.

Заняття в клубі проходять в ігровій формі. Не став виключенням і день сьогоднішній.

«Цей день став цікавішим, адже ми маємо гарну можливість спілкуватися  з нашим американським другом Ендрю Тейлором з Флориди» – звернулася до присутніх  модератор клубу Ангеліна Логвінова.

Ендрю розповів про свої подорожі, рідне місто Джексонвілль, особисті враження про Україну. Говорили також про політику, стереотипи, мрії, їжу. Дізналися більше про культуру, традиції американського народу.

Волонтер відзначив гостинність українців. Йому припала до душі місцева кухня.

На питання, що найбільше сподобалося, відповів однозначно: «I like Cало!»

  

  

Переглядів: 487 | Додав: cbstolstogo | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021