10:25
"Як у тебе справи, Рудольфе Мінґ?» (Docudays UA)

17 травня кіноклуб проводив виїзне засідання. Вперше нас запросили в міський «Арт-Центр». Засідання пройшло дуже вдало. Всі присутні із зацікавленням передивилися фільм. 13-річний Рудольф, герой фільму, викликав у глядачів суперечливі почуття.

13-річний Рудольф живе манією робити кіно. Передусім його цікавлять фільми жахів; він їх виготовляє за спеціальною технологією: малює кожний кадр на довгих смугах паперу. Він крутить готові фільми на проекторі для слайдів під спеціальний живий звуковий супровід.

Історія Рудольфа ілюструє конфлікт між уявним світом хлопчика та суспільством, де його налаштовують жити за певними правилами й догмами. Як він з тим вправляється? Найбільша несподіванка трапляється тоді, коли місцевий священик просить Рудольфа зробити фільм, який будуть показувати під час служби.

Більшості присутніх хлопчик сподобався своїм неординарним мисленням,  поглядом на життя, своїм захопленням  - створювати кіно. Але дехто з присутніх вважав, що хлопчик недолугий,  «важкий підліток», «з якого вже не може вирости нічого путнього».

Дуже приємне враження справив священик, який дуже тактовно використав захоплення хлопчика, щоб направити його уподобання на вірний шлях.

Основні питання, які піднімались під час обговорення: Чи сподобався вам фільм? Чи були порушені права Рудольфа? Чи потрібно розвивати захоплення хлопчика і надалі? Чи правильно поводилася мати хлопчика? Чи вірно вчинив священик, підтримуючи хобі, уподобаннях хлопчика?

Загалом фільм справив позитивне, світле враження.

 

 

Переглядів: 455 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 22.01.2021