16:26
"Голосуйте за мене, будь ласка"(Docudays UA)

Кіноклуб Docudays UA «Промінь» продовжує свою роботу.

18 лютого  відбувся перегляд фільму китайського кінорежисера Вейджун Чена «Голосуйте за мене, будь ласка».

Учням третього класу місцевої початкової школи ось-ось вперше в своєму житті  належить  зіткнутися  з  поняттям  «демократія»  —  вони мають  вибрати  старосту  класу.  Вчитель визначає трьох  кандидатів,  у кожного –  всього кілька днів, щоб спланувати і провести виборчу кампанию, і переконати однокласників віддати свої голоси саме йому.

Надзвичайно позитивний фільм сподобався всім присутнім. На прикладі китайських учнів ми  побачили, як можуть проходити вибори. Діти, які спочатку навіть не знали, що таке демократія, дуже швидко зрозуміли, як  здобути перемогу.

Гаряча дискусія відбулася після перегляду фільму. Що ж таке демократія? Як проходять вибори в нашому місті? І що краще –демократія чи диктатура, де знайти «золоту середину»? Яка країна є взірцем демократичного суспільства? Що таке демократія для вас?

Результатом  дискусії можна вважати такий висновок: всі ми хочемо жити у вільній, демократичній країні, де влада дійсно належатиме народу.

 

 

  

 

Переглядів: 469 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 RogerSting   [Матеріал]
Для тех кто в теме, про что толкую! Абузоустойчивый домен - русский интерфейс, молниеносная поддержка, дешево, различные плюшки. Хостю у них фарму с 2015 года, никаких косяков, все абузы отсылают в топку. Хочешь анонимности, тут - https://goo.gl/q13Adc или в профиле.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Середа, 27.01.2021