Стремление к индивидуальности есть в каждом из нас. Существует множество способов самовыражения. Один из них – рукоделие(хенд-мейд). Модный термин «хенд-мейд» включает в себя абсолютно всё, что сделано своими руками по своим эскизам. Хенд-мейд – это творческая реализация, глоток свежего воздуха, способ выразить свою индивидуальность. Хенд-мейд – это искусство.

Библиотека продолжает знакомить Вас с разными направлениями хенд-мейда. Сейчас в фойе библиотеки действует выставка работ семейного дуэта Елены и Александры
Баженовых. Это батик - роспись по ткани; и полимерная глина миниатюрные изделия из которой не оставят Вас равнодушными.

Приходите к нам по адресу: г.Шостка ул.Мира,11 с 10 до 18
Выставка будет работать с 22.01.13 по 06.02.13.Переглядів: 407 | Додав: cbstolstogo | Дата: 26.01.2013 | Коментарі (0)

Що може бути чарівніше за музику? Саме так вважають члени клубу любителів класичної музики "В ожидании гения....” який діє в Центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого. Два рази на місяць збираються  тут не байдужі до класичної музики читачі. Всі засідання клубу проходять різнопланово та цікаво.
Бесіди за круглим столом, обговорення музичних фільмів, ознайомлення з літературними творами, що стали основою для музичних шедеврів, розповіді про композиторів,співаків та музикантів ось далеко не повний перелік заходів які відбуваються під час засідань клубу. Клуб тільки починає свою роботу тож попереду ще багато цікавого...

Чекаємо на Вас кожної першої та третьої суботи о 14 годині за адресою:
м. Шостка вул. Миру б.11. ЦМБ ім.Л.Толстого.
Переглядів: 317 | Додав: cbstolstogo | Дата: 25.01.2013 | Коментарі (0)

Той, хто сам складав паперові фігурки орігамі чи бачив, як це роблять інші, погодиться, що назва відомого оповідання Е.Хемінгуея "Щастя, яке завжди поруч з тобою” найбільш повно передає стан учасника цього дійства. Майстер-клас, який відбувся у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого напередодні Різдва, був присвячений символу 2013 року — Змії. Радісне здивування супроводжувало народження фігурки змії в руках кожної дитини. Бібліотекар Олександра Дерев'янко навчила вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей зі звичайного аркуша складати символ року. У багатьох дітей після закінчення майстер-класу була не одна змія, а ціле зміїне "сімейство” фігурок різних розмірів та кольорів. До заходу була оформлена виставка "Новорічно-різдвяні передзвони”, на якій знайшли своє місце і роботи вихованців Центру. Переглядів: 508 | Додав: cbstolstogo | Дата: 14.01.2013 | Коментарі (0)

На днях в Центральной городской библиотеке им. Толстого Мишель Терещенко, который родился во Франции и уже почти 10 лет живет и работает в Украине, презентовал свою книгу «Первый олигарх», посвященную его дедушке Михаилу Ивановичу. 

Гость рассказал немало интересного. В начале XX века Михаил Иванович Терещенко был одним из богатейших людей планеты. Сравниться с ним мог разве что Рокфеллер. Терещенко владел самой большой яхтой в мире, длинной 127 метров. В 1914 г. Михаил Иванович сделал роскошный подарок своей жене. Он приобрел для нее второй по величине синий алмаз в мире. 

Михаил Терещенко исповедовал демократические взгляды и финансировал либеральное движение в России. В 30 лет он получил пост министра финансов во Временном правительстве. Во время Октябрьской революции, когда революционные рабочие, солдаты и матросы ворвались в Зимний дворец, Михаил Терещенко был арестован вместе с другими министрами Временного правительства. Несколько месяцев он провел в Петропавловской крепости. Помог освободить его Троцкий в обмен на тот самый алмаз. Михаил Иванович выехал за границу, жил в Норвегии, Великобритании, Франции…

Местный краевед Вячеслав Кириевский спросил автора книги, был ли у Терещенко дом в Шостке. По его словам, есть легенда, что один из домов на ул. Воронежский до революции принадлежал этой богатой семье и там был зарыт клад. «Будем искать», - улыбнулся Мишель Терещенко. И уже серьезно сказал, что далеко не все знает о своих родственниках и благодарен за любую информацию. О доме Терещенко в Шостке г-ну Мишелю  ничего не известно.

 

 

 

Так в Шостке встречали Мишеля Терещенко

 

 29.12.2012 21:45

Источник: Шосткинская интернет-газета Шостка.INFO http://shostka.info/

Переглядів: 657 | Додав: cbstolstogo | Дата: 03.01.2013 | Коментарі (0)

Популярність такого чудового виду рукоділля, як вишивка стрічками, росте з кожним днем.

Повернувся інтерес, і це мистецтво знов заблищало всіма своїми гранями. А об'ємний малюнок настільки привабливий, що можна, без жодного сумніву, стверджувати: найближчими роками цей вид вишивки чекає широке поширення і успіх! Про це свідчить феєрверк вражень, які викликала виставка "Чудове перевтілення стрічок” чарівних рукодільниць Ірини Миколаївни Півненко, Катерини Вікторівни Товкало та Ганни Семенівни Маханьок.

Ірина Півненко,одна з авторів виставки, говорить: «Для мене вишивка стрічками цікава тим, що можна створювати в роботах відчуття об’єму, завдяки застосуванню різних прийомів вишивки.Стрічки оживляють зачіску, а оброблені ними і тасьмою капелюшки, сумочки і плаття набувають так званої родзинки.». Мотиви природи, чудових квітів є провідною темою всіх вишивок представлених на виставці, бо як підкреслює авторка: «Природа досконала, а всі види мистецтва це лише спроба частково передати її гармонію та красу».

Виставка працює в ЦМБ ім.Л.Толстого з 3 по 20 грудня 2012 року. Роботами майстринь можна не лише помилуватися, але і придбати. Вони будуть чудовим подарунком на Новорічні свята.

Переглядів: 931 | Додав: cbstolstogo | Дата: 12.12.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 122 123 124 125 126 ... 131 132 »
Вітаю Вас, Гість!
Понеділок, 09.12.2019