Саме так ми назвемо інформаційний блок до Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності – 2020. Він у розпалі, далі будуть нові корисні повідомлення. А все для того, щоб вміти знаходити, аналізувати, використовувати величезний потік інформації.

Інформаційний блок № 1. Онлайн-курси з медіаграмотності
VERY VERIFIED: ОНЛАЙН-КУРС З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

https://verified.ed-era.com/ua

Як орієнтуватися в інформації довкола та як розпізнавати дезінформацію та пропаганду. Курс доступний українською та англійською мовами.

ФАКТЧЕК: ДОВІРЯЙ-ПЕРЕВІРЯЙ
https://courses.ed-era.com/…/course-v1:VOXU-EdEra+Fac…/about
Втомилися від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків? Хочете навчитися відрізняти брехню від правди? Практичні поради, реальні приклади та корисні інструменти у першому українському онлайн-курсі з фактчекінгу!

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ: ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ
https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1:CZ+MEDI…/about

Цей курс – авторська розробка відомого політолога, викладача, автора досліджень гібридної війни Євгена Магди. Курс присвячений медіаграмотності та головним викликам сучасного світу – дезінформації та фейкам.
Мета курсу – надати слухачам зручний інструментарій для вивчення медіаграмотності заради втілення його принципів та засад в українському суспільстві.

КУРС МЕДІАГРАМОТНОСТІ ДЛЯ БАТЬКІВ
http://besttest.tilda.ws/page7261342.html#rec157342326

Навчитися орієнтуватися в величезних обсягах інформації, левова частка котрої фейки та маніпуляції – одна із головних компетенцій майбутнього. Ми повинні навчитися цьому самі та навчити своїх дітей.

 

 

Переглядів: 53 | Додав: cbstolstogo | Дата: 26.10.2020 | Коментарі (0)

Не просто платформа, а найпопулярніший корпоративний сервіс. У всіх перевагах роботи і навчання переконалися шосткинські бібліотекарки. З якого боку заходити на платформу і що з нею робити навчала Галина Москаленко. Програма справді відмінно підходить для роботи та навчання. Одразу спробували створити обліковий запис і підключитися до відеозв’язку за допомогою посилання.
А ще молодь по всьому світу використовує Zoom для заочних побачень, за допомогою сервісу влаштовують дні народження і заочні вечері з сім'єю та родичами.
У жовтні цього року сервіс для відеоконференцій Zoom отримав велике оновлення. Одним з нововведень став запуск платформи OnZoom.
Ще одна новинка - інтеграція зі сторонніми сервісами. Функція отримала назву Zapps. Користувачі зможуть прямо під час дзвінка отримати доступ, наприклад до документів, що зберігаються на Dropbox.
Отже, платформа надовго і серйозно.

  

 

 

Переглядів: 40 | Додав: cbstolstogo | Дата: 26.10.2020 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Неділя, 18.04.2021