Шосткинська бібліотека серед 50 міні-команд учасників форуму.

Форум організовано у межах проєкту «Чотири простори бібліотеки: інноваційна модель діяльності», який реалізує ВГО Українська бібліотечна Асоціація за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Ключове питання - як трансформувати бібліотеку громади в сучасний простір. Представлення моделі “Чотири простори бібліотеки: модель діяльності» - це сміливий, реальний та необхідний крок до інноваційних змін у бібліотеках країни.

Отримали практичні інструменти щодо організації просторів у бібліотеці та чим їх наповнити. Віцепрезидентка УБА Ірина Шевченко порадила наповнювати усі простори бібліотеки актуальними формами роботи.

Візьмемо до уваги також креативний простір "Кооператив", де найближчим часом буде створена бібліотека-трансформер у форматі поп-ап, яка буде змінюватися раз на два місяці.

Оксана Бояринова, керівниця проєктів ВГО Українська бібліотечна асоціація : «Було корисно, цікаво та яскраво». Від себе додамо: надзвичайно мотивуюче.

                                 

Переглядів: 72 | Додав: cbstolstogo | Дата: 01.10.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні зранку поринули в святкову атмосферу, адже готувалися до важливої церемонії: привітанням й подарункам до Всеукраїнського дня бібліотек. Цього разу організували майданчик для урочистостей на свіжому повітрі.

Приємно було отримати привітання від мера міста Миколи Ноги: «Ви лідери і професіонали. Ви надаєте інформацію, навчаєтесь самі і навчаєте інших». Слова привітання і підтримки висловив начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун та вручив грамоти працівникам бібліотек.

«Бібліотеки зараз у процесі активних змін, трансформацій, нових підходів у роботі. На перший план виходить робота з громадою, участь у реалізації соціально значущих проєктів, широке партнерство», - такої думки дотримується заступник директора Світлана Портянко. З нею повністю згоден весь колектив.

Сучасна бібліотека справді різноманітна, багатогранна, гнучка. Давайте не забувати, що бібліотеки – це свобода. Свобода читати, свобода думок, свобода спілкування. Це місце, де можна займатися самоосвітою, розвиватися, відпочивати та знаходити однодумців. Для нас важливо відповідати сучасним вимогам. Ми дивуємо, перетворюємось, приходимо на допомогу, виховуємо, даємо корисні поради, даруємо яскраві емоції та враження …

                                                                                                                                                                  

                                                                                                   

                                                                                                                                                               

                             

Переглядів: 54 | Додав: cbstolstogo | Дата: 01.10.2020 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Неділя, 18.04.2021