Кожна епоха має своїх Героїв. Маємо їх і ми,українці.Про героїв-сучасників неоголошеної війни з російським агресором та його посіпаками розповідається у книзі Валентини Розуменко "НЕСКОРЕНІ" (книга 2),яка надійшла до бібліотеки-філіалу №4.Книга продовжує серію документальних свідчень про жорстокі реалії і трагічні наслідки війни.Вражають читача приклади жертовності і героїзму захисників України,які пройшли крізь пекельне горнило Дебальцевого,Іловайська,Донецького аеропорту,Світлодарської дуги та ін. "гарячих" точок... . Тож прочитайте книгу і дізнайтесь про долі воїнів ЗСУ і добровольців,волонтерів і медиків,батьків,що чекали звісток з фронту і дружин важкопоранених бійців,котрі стали для них справжніми берегинями.І нехай герої книги стануть для нас прикладом для наслідування,взірцями мужності,стійкості,сили духу,самопожертви та героїзму!

  

 

 

 

 

Переглядів: 110 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.10.2019 | Коментарі (0)

Вічна слава Героям!

Тим, хто створював і відстоював козацьку республіку, хто захищав Україну в роки Другої світової і тим, хто захищає її зараз…

На патріотичній годині «Лицарі волі», яку провела 10 жовтня 2019 бібліотекарка філіалу №2 Наталія Марнопольська з робітниками ХАЕРу, згадували шосткинця, героя Василя Кондратенко. «Він любив свою професію, писав вірші, був добрим, щирим, мав золоті руки. Таким ми запам’ятаємо його», - повідомила Короткова Анна.

А хвилина мовчання була присвячена всім тим, хто загинув за волю України.

  

  

 

 

 

Переглядів: 186 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.10.2019 | Коментарі (0)

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від них залежить, якою буде наша держава! Захищати свою землю – почесний і святий обовязок. Тому юнаки  ідуть служити в армію, а підготуватися до цього відповідального кроку треба заздалегідь. Працівники юнацького відділу ЦМБ вирішили перевірити готовність юнаків за допомогою гри-конкурсу, залучив до цього учнів 8-х класів ЗОШ № 7 та запросивши військовослужбовців з в/ч 3022. Заступник командира роти по роботі з особливим складом лейтенант Олександр Харченко і стрілець Павло Медведь виконали обовязки журі конкурсу та розповіли присутнім про свою частину.

Юнаки 8-А кл. «Джура» та «Моноліт» - 8-Б кл. показали свою кмітливість та силу в конкурсах «Швидкі сапери», «Зібрати автомат», «Армреслінг» та інш.

Переможцями стала команда 8-А кл. «Джура». Вітаємо переможців!

  

  

 

Переглядів: 182 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.10.2019 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021