Міжнародний день рідної мови – свято, яке відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. У цей день в центральній міській бібліотеці відбувся діалог небайдужих до поетичного слова людей. На зустріч з читачами, учнями школи №1, завітала відома в місті письменниця, поетеса – Євгенія Гончаренко.

Євгенія Василівна – яскравий приклад на диво цілісної та рішучої людини, яка має активну життєву позицію, наділена невсипучою енергією. Твори Євгенії Василівни пронизані любов’ю до рідного краю, оселі, батьків, дітей, природи. Серце поетеси цілком належить рідній Україні, за долю якої уболіває увесь час.

У її поезії стільки чарівливості, оптимізму, душевної теплоти, стільки гарних думок, що кожен читач, який декламував вірші поетеси, знайшов в них співзвучність своїм думкам і настроям.

Під час зустрічі відбулося невимушене спілкування, адже у школярів виникло чимало питань до гості заходу.

  

  

 

 

Переглядів: 261 | Додав: cbstolstogo | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

21 лютого бібліотекарі читального залу завітали до слухачів теологічного факультету університету третього віку.  

19 лютого почався Великий піст, який визначає деякі обмеження для християн. Як поводитися у найбільший піст, яку їжу можна вживати, яких правил дотримуватися та багато інших запитань прозвучало від студентів до Анжеліки Пенкиної.

А ще слухачі довідалися  про визначну пам’ятку архітектури, розташовану поблизу міста. Більше 300 років пройшло з дня заснування Гамаліївського Харлампієвого монастиря, який по праву вважається перлиною українського бароко. Всі погодилися зі словами Тамари Четверикової про те, що з часом в людини виникає потреба звернутися  до минулого, щоб дізнатися про своє родове коріння, щоб краще зрозуміти минуле і зберегти його для нащадків.

  

 

Переглядів: 231 | Додав: cbstolstogo | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 16.04.2021