17:12
В руках майстрині народжується диво

У кожної людини є талант: комусь подобається малювати, комусь співати, а в когось лежить душа до музики. А ось Віру Леонідівну Кишулько природа обдарувала даром вишивати. Її вишиті роботи вражають своєю оригінальністю, неповторністю, вирізняються власним стилем. Сьогодні, 15 січня на відкритті персональної ювілейної виставки майстрині, всі  могли в цьому переконатися. Вишивки вражали своєю різноманітністю: пейзажі,  пори року,  веселі кошенятка,  ніжні пелюстки квітів і ще багато чого.

Віра Леонідівна згадувала про те, як вона почала вишивати, чому обрала саме цей вид творчості та про плани на майбутнє. Також господиня сьогоднішнього свята приготувала  сюрприз: розіграш власноруч зроблених подарунків. Це додало присутнім гарного настрою. Зокрема Наталія Харитонова, директор ЦКіД, сказала:   «“Юная“, прекрасная, замечательная , современная женщина и выставка такая же. Вы сегодня прекраснейший пример того состояния души и тела, которые нужно передавать нашим женщинам».

Якщо ви бажаєте отримати гарний настрій та долучитися до прекрасного, завітайте на виставку робіт Віри Кишулько, яка буде працювати до 9 лютого.

 

   

 

 

Переглядів: 217 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Субота, 27.02.2021