17:45
Тренінг з медіаграмотності

15 березня директор КЗ «Шосткинська міська ЦБС» Ольга Євтушенко, бібліотекарі Валентина Макуха і Тетяна Абдюшева взяли участь у тренінгу «Медійна грамотність для людей поважного віку», який відбувся на базі Центру естетичного виховання «Юність».

Тренер Наталія Єсіна, представник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини в Сумах, ознайомила учасників тренінгу з найбільш розповсюдженими видами маніпуляцій та пропаганди, а також  базовими інструментами перевірки інформації.У формі ділових ігор і живих дискусій слухачі просувалися новими сходинками навчання медіаграмотності.

Учасниками тренінгу переконалися, що сьогодні медіаграмотность – життєво необхідна у контексті інформаційної війни.

Даний проект ініціювала ГО Центр Поділля-Соціум, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Пропонуємо і вам дізнатися більше про медіаграмотність за допомогою цих лінків:

http://medialiteracy.org.ua/

Портал «Медіаосвіта і медіаграмотність» створено у 2013 році на базі он-лайн бібліотеки з медіаосвіти Міжнародного благодійного фонду «Академія української преси». Портал містить розділи як для всіх категорій медіапедагогів, так і для медіаспоживачів. Тут ви знайдете презентації відеоматеріали, документи, публікації, програми, матеріали семінарів, перелік корисних ресурсів та мапу медіаосвіти.

http://www.slideshare.net/medialiteracy/mo2-26680986

Підручник з Медіаосвіти та медіа грамотності.

До речі, Академія української преси має власний аккаунт на SlideShare, тож ви маєте змогу познайомитися і з іншими публікаціями (дивитися за цим посиланням).

http://osvita.mediasapiens.ua/

Проект MediaSapiens. Основна мета проекту – підвищити медіаграмотність аудиторії, навчити краще розуміти суть медіа, орієнтуватись в інформаційному просторі, навчитись критично ставитись до ЗМІ, відрізняти якісну та правдиву інформацію, виявляти маніпулятивні спроби впливати на громадську думку та не піддаватись їм, довідатись про інформаційні права та можливості їх використання.

Переглядів: 468 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Середа, 27.01.2021