17:49
Світ через об’єктив фотоапарата

Родзинкою фотовиставки «Світ через об’єктив фотоапарата», відкриття якої відбулося 8 листопада в приміщенні центральної міської бібліотеки, є те, що в ній беруть участь як дорослі, так і діти. Але всі вони початківці. Під кожним маленьким шедевром зазначено, хто її зробив, але не зазначено вік учасника.

Борис Рибак, керівник фотостудії, що працює при станції юних техніків, також навчає мистецтву художньої фотографії і людей поважного віку на факультеті «Основи творчої фотографії». Борис Семенович зізнається: «Когда берешь фотоаппарат в руки, он начинает соревноваться со временем. Девиз фотографа – искать и ждать».

Ніна Сиваєва, ректор Університету третього віку, яка теж була присутня на відкритті фотовиставки, зауважила: «Людина, яка вміє фотографувати, зробить такий знімок, що дивишся на нього і серце співає».

Перед відкриттям фотовиставки відбулося голосування на кращу роботу. Ніна Олексіївна нагородила переможницю конкурсу глядацьких симпатій Ольгу Хлєбнікову, яка в якості приза отримала Грамоту від міського голови Миколи Ноги. Також Ніна Олексіївна передала вітання від мера студентам Університету третього покоління, які взяли участь у фотовиставці та виразила подяку за те, що вони показують приклад підростаючому поколінню.

Ознайомитись із фотоекспозицією можна буде до 26 листопада.

  

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 247 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 22.01.2021