09:39
Розірви коло домашнього насильства

 З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, громада Шостки приєдналася до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня включно.
У тренінгу «Розірви коло», який відбувся 3 грудня на базі Coworking, що діє на базі центральної міської бібліотеки, взяли участь психологи, представники поліції, соціальних служб міста та громадських організацій, діяльність яких спрямована на попередження насильства.
Мета тренінгу, проведеного керівником громадської організації «Сила інтелекту» Галиною Москаленко, – підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства. Як зазначила Галина, основним чинником гендерного насильства вважають владні відносини між чоловіками і жінками, а також постійну дискримінацію жінок, гендерну нерівність у суспільстві.
Наприкінці заходу присутні поділились своїми історіями «розірвання кола»– випадків скоєння насильства. А найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі сім’ї та дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства батьків, скоюючи жорстокі вчинки щодо своїх однолітків.

 

  

 

Переглядів: 126 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 05.03.2021