17:08
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

 

Ось і прийшов довгоочікуваний березень і нас, модераторів кіноклубів Docudays UА чекає м.Київ.

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить у Києві з 22 до 30 березня включно в кінотеатрах «Жовтень», «Київ», «Ліра», креативній спільноті IZONE. Окрім цього, у глядацькі дні, 29 й 30 березня, покази відбуваються в кінотеатрі «Boomer» та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм».  В рамках фестивалю показано 76 фільмів з 38 країн світу, серед яких 27 – українські фільми.

Темою фестивалю в цьому році стала "Дозволити програмі змінити вашу свідомість?". Відповідаючи на це питання, фест розмірковує про те, як змінилося наше життя, звички і способи комунікації з появою цифрових технологій, які можливості та загрози вони несуть.

Відкривав цьогорічний  фестиваль фільм  «Bellingcat: Правда в світі постправди».     Стрічка вивчає можливості роботи з відкритими джерелами, занурюючи глядачів у неповторний світ колективу «громадянських журналістських розслівдувань», відомого під назвою Bellingcat.        

27-28 березня 2019 р. вже традиційно  в рамках міжнародного кінофестивалю Docudays UА відбулася конференція на тему «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини».  Відвідала конференцію та побувала на кінофестивалі незмінна модераторка дискусійного кіноклубу "Промінь" Docudays UА, що діє при ЦМБ ім.Л.Толстого Пенкина А.Б., бібліотекарка читального залу центральної міської бібліотеки.

Чудово проведений час, маса вражень, спілкування з колегами, багато нових ідей, прекрасні документальні фільми. Дякуємо організаторам за це СВЯТО! 

  

  

 

 

 

 

 

Переглядів: 200 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 22.01.2021