13:59
Клуб шанувальників класичної музики

11 грудня - Міжнародний день танго.  14 грудня засідання в "Клубі..." було повністю присвячене цьому чарівному танцю.

Танго – це парний танець який бере свій початок з 1890 – х років з містечка Ріо де ла Плата ( Уругваю та Аргентини), через зовсім маленький проміжок часу він став відомим у всьому світі.

Сьогодні ж існує безліч форм виконання танго, та все ж найпопулярнішим так і залишилось аргентинське та уругвайське танго. Танго – це танець який поєднує в собі зливання двох культур : європейської та африканської.

З самого початку існування аргентинське танго вважалось просто танцем для душі чи підняття настрою, професійно ним ніхто не займався. Хоча в Буенос Айресі для цього танцю було виділено один день коли всі бажаючі і любителі виходили на вулиці і мали можливість насолодитись під відкритим небом танго досхочу, цей день називався – «День аргентинського танго». Та в 20-му столітті любителі об’єднались та вирішили поділитись своїм захопленням з Європою, танцівники та оркестр з Буенос Айресу почали подорожувати . От таким чином танго дійшло і до нас. Вперше аргентинське танго європейці затанцювали в Парижі, тоді в Лондоні і Берліні, а потім вже й в інших великих капіталістичних країнах. Після чого почали відкривати школи та студії в яких вже професійно вивчали мистецтво цього популярного танцю.

  

  

 

Переглядів: 167 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Субота, 27.02.2021