Кожен рік 9 вересня весь світ відзначає чудове свято – Міжнародний день краси (Beauty International Day). Саме в цей прекрасний день в центральній міській бібліотеці відкрилась перша персональна виставка Алли Кричевської «Кольоровий Всесвіт душі». Всі роботи на виставці дуже цікаві – різна манера, техніка, своє бачення. Відчувається прекрасна, світла душа художниці.

Декан мистецького факультету Університету ІІІ віку Наталія Харитонова, на якому опановувала ази мистецтва Алла Павлівна, зазначила: «Все ее работы – это ее настроение, это состояние ее безмерной души».

Сама ж героїня події говорить відверто: «Я понимаю, что мои работы не совершенны. Но они мне помогают жить. И я хочу, чтобы после просмотра выставки у вас осталась та радость, с которой я с вами поделилась. Чтобы вы с этим ушли отсюда».

Знову і знову, милуючись творчими роботами майстрів нашого міста, ловиш себе на думці: все, що робиться з любов”ю та бажанням має шанс на визнання та успіх.

Бібліотека запрошує усіх бажаючих відвідати виставку  та насолодитися спогляданням дивовижних та неповторних робіт художниці.

 

 

 

 

Переглядів: 189 | Додав: cbstolstogo | Дата: 09.09.2019 | Коментарі (0)

 

 

 

Її книги настільки популярні, що читачі постійно запитують: "А щось було уже новеньке від Світлани Талан?" Вона піднімає такі важливі для сучасної України теми, які не можна обійти. Її головна героїня - Жінка. Жінка, яка має право на щастя

  

  

 

 

 

Переглядів: 135 | Додав: cbstolstogo | Дата: 09.09.2019 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Понеділок, 19.04.2021