Що таке права людини? Які у тебе є права і свободи, як ними скористатись і як захистити? Що лежить в основі прав? Для чого існують права людини? Чому неприпустимо порушувати права особистості? Ці та інші питання було порушено під час зустрічі зі студентами ІІ курсу ДНЗ ШЦПТО (ВПУ №13).

Бесіда була цікавою та змістовною. Учні обговорили права людини, записані у розділі 2-ому Конституції України та в Загальній декларації прав людини.

Більш детально зупинились на на ст.7 Загальної декларації прав людини: «Всі люди  рівні  перед  законом і мають право,  без будь-якої  різниці,  на рівний їх захист законом.  Усі люди мають право на рівний захист від якої б то не було дискримінації,  що порушує цю Декларацію,  і від якого  б  то  не  було  підбурювання  до  такої дискримінації.»
 Фільм із колекції кіноклубу Docudays UA «Боротьба Джамали» яскраво проілюстрував питання дискримінації національних меншин. Фільм вразив. Діти були шоковані кадрами про депортацію кримських татар та боротьбою, яку веде Джамала. Адже її пісня  привернула увагу до долі кримськотатарського народу. Головним посилом пісні є пам’ять  про страшні трагедії минулого, чтоб уникнути їх у майбутньому. Глядачі побачили, якою страшною може бути дискримінація.
Захід змусив замислитись , як порушення прав людей призводять до трагедії цілого народу, яка не закінчується і досі.

  

  

 


 
Переглядів: 207 | Додав: cbstolstogo | Дата: 13.12.2018 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 16.04.2021