Коворкінг – це можливість працювати у відкритому просторі,

це нові цікаві знайомства з людьми із різних сфер,

це вільна спільнота молодих і натхненних професіоналів,

це, можливість розширити свій кругозір та вийти за рамки рутини.

Приєднуйтеся!

У 2017 році на базі центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого за ініціативи міського голови Миколи Ноги відкрито коворкінг-центр. У першу чергу він створений для підтримки креативної молоді - старшокласників та студентів, які прагнуть розвиватися. Це проект, який надає можливість талановитим особистостям проявити себе в ІТ- технологіях.

У коворкінгу є все необхідне для роботи та комфорту: комп’ютери, Інтернет, 3Д - принтер. зручні меблі, зона для відпочинку, кава.

Загалом у коворкінг-центрі обладнано 11 робочих місць з комп’ютерами, хоча можна використовувати для роботи і власні технічні пристрої. Учасники коворкінг-центру мають можливість спілкуватися, знаходити нові знайомства та обмінюватися ідеями, допомагати один одному, на відміну від роботи вдома. До основної групи коворкінгу входить 20 чоловік. Вони будуть контролювати роботу стажерів, кількість яких може наближатися до сотні.

На базі Центру будуть проводитись семінари і тренінги, на яких учасники зможуть навчатися, обговорювати питання та ділитися своїм досвідом.

Маєте безліч ідей? Мрієте працювати в IT? Увійдіть до команди «IT Сo - working Shostka» !

Міська влада оголошує конкурс серед креативної молоді - старшокласників та студентів на стажування по напрямкам:

- IT

- Мистецтво

- Живопис

- Моделювання

- 3D макетування

- 2D графіка

Зареєструватися для участі в конкурсі можна на сайті http://co-working.shostka.in за посиланням  http://co-working.shostka.in/index.php/stazhuvannya-kretivnoji-molodi . Маєте безліч ідей? Мрієте працювати в IT? Увійдіть до команди «IT Сo - working Shostka» !

04.07.2017 11:33 Источник: IT Сo - working Shostka http://co-working.shostka.in/index.php

 

 

 

Переглядів: 330 | Додав: cbstolstogo | Дата: 11.07.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
Четвер, 15.04.2021