12:18
У напрямку правди про війну

Сьогодні зранку про подію, що відбулася вчора. 23 лютого в Шосткинській центральній міській бібліотеці сталася дивовижна подія - презентація «Доці». Пригодницько-авантюрний роман з включенням містичних моментів та елементів детективу представили шосткинським читачам авторка Тамара Горіха Зерня та видавчиня Ірина Білоцерківська.

Книга з гордістю зійшла на книжковий Олімп та справедливо отримала високе визнання: книжковий «Оскар» – премію BBC - 2019. Дебют викликав фурор, книга увійшла до шорт- листів усіх літературних премій, що є Україні. Презентації проходять в різних містах України, невдовзі – поїздка за кордон.

«Тамара написана про те, що знала й бачила сама, у книзі її особисті враження та власний досвід, спогади людей, з якими вона спілкувалася протягом своєї волонтерської діяльності», – зробила акцент пані Ірина.

Кожен герой – реальний персонаж, кожен діалог – відбувся насправді, кожна історія – це шокуюча правда, що пробивається через брехню. А назва книги прийшла уві сні, її підказали герої.

Це книга-загадка, бо повсякчас ти стаєш свідком тих подій, складаєш свою картинку та додумуєш те, що проявляється.

«Коли я читала, я відчувала себе цією героїнею. Їй було боляче, і мені було боляче. Їй було смішно, і мені було смішно. Весь час думала: а щоб я зробила на її місці, яким було б моє рішення», – такими враження поділилася бібліотекарка Анжеліка Пенкіна.

«Я хотіла написати про людей, щоб зберегти пам’ять про те, що відбувалося на Донбасі та відновити справедливість», – сказала пані Тамара. А ще поділилася планами на майбутнє: написати детективну історію. Сподіваємося, Шостка почує цю історію і ми знову будемо мати чудову нагоду поспілкуватися з неймовірними Тамарою та Іриною.

Така щира й тепла зустріч, справді, сподобалася всім. А шосткинський читач так вразив наших друзів, що вони вирішили залишити книги для тих, хто не зміг відвідати презентацію. Кажуть, книга стає шедевром після завершального розчерку майстра. Такий шедевр може бути вашим. Придбати книгу з автографом можна в Шосткинській центральній міській біблотеці.

Про це маємо знати, це повинні прочитати.

  

  

 

Переглядів: 152 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Субота, 31.10.2020