14:28
Круглий стіл

24 квітня у центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл щодо можливостей втілення гендерного підходу в управлінні та бюджетному процесі Шосткинської громади. Цей захід є початком адвокаційної кампанії «Шосткинська громада: справедливе врядування для жінок і чоловіків», яку реалізують у співпраці громадські організації «Сила інтелекту» та «Потрібні люди». Керівник проекту Олена Ємець зазначила, що реалізація адвокаційної кампанії сприятиме більш ефективному використанню бюджетних коштів, підвищенню якості та адресності послуг для різних груп населення, врахуванню різноманітних потреб та інтересів жінок і чоловіків, досягненню сталих позитивних змін в громадах.

У дискусії взяли участь представниці сектору молоді ШМР, управління праці та соціального захисту населення ШМР, Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості, секретарка міської ради, представниці громадських організацій міста, експертка з гендерно орієнтованого планування та бюджетування.

Учасники круглого столу обговорили сучасний стан впровадження засад гендерної рівності в Україні, принципи реалізації міської комплексної програми «Молодь міста Шостки» на 2016-2020 роки.

Аналіз та пропозиції до програми «Шосткинська громада: справедливе врядування для жінок і чоловіків», напрацьовані учасниками круглого столу, дозволять їй бути гендерно чутливою, тобто окреслювати та задовольняти потреби різних груп дівчат і хлопців, які є цільовою групою даної програми.

Експертка з гендерно орієнтованого планування та бюджетування Адріана Костенко підкреслила, що, долучивши молодь міста до формування молодіжної політики, є можливість розробити таку програму саме з урахуванням віку, життєвих пріоритетів, різних захоплень та інтересів молоді.  

За словами секретарки міської ради Олени Чанцевої-Коваленко, гендерні питання є одним із пріоритетів діяльності Уряду. «Нам  є над чим працювати, хоча позитивні зрушення в країні вже є».

Голова ГО «Сила інтелекту» Галина Москаленко висловила сподівання, що діалог у рамках круглого столу буде корисним для окреслення плану заходів та його реалізації, щоб молодь відчула, що ця програма для них і про них.

Учасники круглого столу обговорили також можливість консолідації зусиль, які дозволять міській  програмі «Молодь міста Шостки» бути гендерно чутливою.

  

 

 

 

 

 

Переглядів: 343 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 22.01.2021