13:45
Клуб шанувальників класичної музики

27 жовтня - субота. "Клуб..." продовжує свою роботу. Сьогодні обговорюємо творчість видатного французького композитора Жоржа Бізе.

Як можна ще охарактеризувати композитора, якого сам П.І. Чайковський назвав геніальним, а його твір - оперу «Кармен» - справжнім шедевром, просоченою непідробним почуттям і справжнім натхненням. 

Олександр-Сезар-Леопольд Бізе народився в Парижі в 1838 році. Таке довге ім’я йому дали на честь відомих полководців. Але весь світ його знає, як Жоржа Бізе. Сім’я майбутнього композитора була музичною – батько працював викладачем музики, а мати чудово грала на фортепіано. Уже в дев’ятирічному віці Жорж Бізе демонстрував свій надзвичайний музичний талант, і тому був зарахований в Паризьку консерваторію, незважаючи на такий юний вік. Він став професійним композитором в 19 років. Вершиною його музичної творчості є опера «Кармен». Але «Кармен» не була належним чином оцінена музичним світом того часу. І тільки після смерті композитора його музичні твори були високо оцінені знавцями музики і вийшли на перші місця по своїй популярності.

 

 

 

 

Переглядів: 205 | Додав: cbstolstogo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас, Гість!
Середа, 20.01.2021