Де б сховатися від літньої спеки та  весело і цікаво провести час? Звичайно ж, у Шосткинській центральній міській бібліотеці!

Сьогодні  до нас завітали вихованці літнього оздоровчого табору, що діє при дитячій лікарні. Що ж на них чекало цього разу? Дітлахи ознайомилися з родинними вишивками  майстрині Раїси Левдик, відвідали музей Пантелеймона Куліша та отримали порцію позитиву.

 

 

 

Переглядів: 277 | Додав: cbstolstogo | Дата: 02.08.2017 | Коментарі (0)

2017/2018 навчальний рік оголошено Роком німецької мови в Україні. Між Німеччиною та Міністерством освіти України налагоджено активну співпрацю у сфері вищої освіти – програма обмінів студентами займає друге місце після польської. Крім того, держави обмінюються досвідом у сфері професійно-технічної освіти, і німецька сторона допомагає впровадити в Україні реформи середньої освіти. Німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну.

  Протягом Українсько-німецького року мов (з літа 2017 та до літа 2018)  заплановані численні заходи по всій Україні, серед яких: музичне турне та ряд читань з авторами, літні табори для школярів, різні спеціалізовані симпозіуми, заходи з підвищення кваліфікації вчителів, молодіжні проекти обміну, виставки  літератури і вручення нагород видатним перекладачам, учням, вчителям і видавництвам. В Німеччині також передбачена різностороння програма заходів, присвячених українській мові.

Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу.

Приєднуємось!

 

 

Переглядів: 855 | Додав: cbstolstogo | Дата: 02.08.2017 | Коментарі (0)

Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 16.04.2021