Назва закладу,

розшифровка витрат

Сума, грн.
оплата послуг зв'язку 86,01
оплата послуг теплопостачання 2590
оплата послуг з постачання електроенергії 420,95

оплата послуг технічного обслуговування

приміщення та ТО ЕККА

210,51

оплата послуг водопостачання та

водовідведення

18,02
оплата послуг вантажних перевезень 79
оплата послуг банку 140,94
сплата податків 2638,67
оплата інформаційних послуг 600
сплата єдиного соціального внеску 2204,06

Інформація станом на 01.02.2015р.

Переглядів: 218 | Додав: cbstolstogo | Дата: 12.02.2015 | Коментарі (0)

Коли йдеться про бенефіс, ми , звичайно, уявляємо собі зірок шоу - бізнесу, заслужених акторів, художників, тобто, людей публічних, знаменитих. Працівники читального залу центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого вже не один раз дивували жителів міста оригінальними ідеями, намагаючись урізноманітнити свою роботу цікавими творчими заходами.
 

Саме з такою метою 11 лютого у бібліотеці з великим успіхом пройшов Бенефіс дуже багатогранної та творчої особистості - Елли Іллівни Римської – талановитого поета, письменника, музиканта, художника-початківця і просто чарівної жінки.

 

Вона представила шосткинцям свій новий роман “Древо родословное”.«Рассказывая о своих родственниках, адресовала роман в первую очередь детям и внукам: пусть они знают, от кого произошли, познакомятся с жизнью предков и поймут лучше себя.

Я горжусь своими родственниками, люблю их. Все события их жизни я пережила,как свои собственные. Этот роман — мой долг перед ними, который я выполнила.», - написала у передмові до роману “Древо родословное” авторка.

 

А ще всі, хто прийшов на зустріч, мали змогу переглянути картини, написані аквареллю, олівцем та гуашшю.

 

На зустрічі звучали вірші в авторському виконанні. Також Елла Іллівна виконала під акомпанемент гітари пісню на слова Марини Цвєтаєвої, а у дуеті з Валентиною Тимофеєвою заспівали “Калиноньку” на слова Миколи Ільїна.

 

Підтримати Еллу Римську прийшли її друзі та знайомі, а ще — учасники народного хору ветеранів праці “Калинонька”. Вони натхненно виконали пісню на слова Елли Іллівни. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері.

 

   

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 236 | Додав: cbstolstogo | Дата: 11.02.2015 | Коментарі (0)

10 лютого 2015 року у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відбулося відкриття мистецької виставки до Дня закоханих «Любові всевишній присвячується». На огляд жителів міста представлені 180 робіт, в яких 22 майстри зуміли вкласти частинку себе, своїх думок, почуттів, любові, уваги і тепла. Це унікальні творчі вироби клубу «Елегант», арт-студії «Креатилла», гуртка «Фітодизайн», а також авторські роботи Лідії Булітко, Онищенко Анни, Лариси Близнюк, Валентини Роговенко, Максима Слинька, Вікторії Тимошенко.

Важко перелічити всі види народної творчості, представлених на виставці – це і художня ліпка, і вишиті рушники, сорочки та серветки, іграшки з валяної вовни, прикраси із полімерної глини, текстильні іграшки та багато інших цікавинок.

Майстерно виконані роботи будуть незабутнім подарунком для Ваших рідних людей, принесуть радість, затишок і тепло в будинок.

Будемо раді бачити вас з 10 по 25 лютого. Завітайте на виставку!
 
 
 
  
 
   
 
  
Переглядів: 207 | Додав: cbstolstogo | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

   

  Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, які 1918 року полягли біля залізничної станції Крути. Вони захищали Українську народну республіку від більшовицьких загонів, що рвались до Києва. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

 З нагоди 97 річниці битви під Крутами працівники юнацького відділу центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого провели хронікально-документальний екскурс “І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України” для учнів 8-х класів школи №1. Юнаки і дівчата прослухали розповідь бібліотекарів про мужніх героїв, що “душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини” та переглянули документальний фільм “Крути”.

Літературно-художня виставка «І слава їх встає не вмерши…» – познайомила юних читачів з літературою, що розповідає про трагедію під Крутами .

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща», - зазначили юні відвідувачі бібліотеки.

 

   

 

Переглядів: 214 | Додав: cbstolstogo | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)

Для студентів Університету ІІІ віку працівники читального залу ЦМБ ім. Л.Толстого провели історичний екскурс “На шляху до Соборності України”. Дата 22 січня позначена двома вікопомними подіями в українській історії: цього дня 1918 року в приміщенні київського Будинку вчителя було підписано ІV Універсал Центральної Ради, який визначав Українську народну Республіку як незалежну державу. А 1919 року, в цей же день, на Софійській площі у Києві було проголошено Акт Злуки між УНР та ЗУНР. Ці дві події відгукнулися через багато років ще однією — 21 січня 1990 року простягнувся від Києва до Львова ланцюг злуки.

Ідея єднання та цілісності країни, яка донедавна була дуже звичною та природною, зараз набула абсолютно нового змісту — єдність країни неможлива без підтримки кожного з нас! Єднаймося, бо ми того варті!

 

        

Переглядів: 248 | Додав: cbstolstogo | Дата: 21.01.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 90 91 92 93 94 ... 113 114 »
Вітаю Вас, Гість!
Вівторок, 19.03.2019