21 травня в центральній міській бібліотеці відбулося нагородження переможців фотовиставки-конкурсу «В світі усе починається з мами».

Багато теплих слів було сказано на адресу організаторів виставки – ГО «Потрібні люди» (керівник Василь Бороздін). Адже Мама — символ усього найкращого, найдобрішого і найсвятішого. Саме вона зігріває теплом, своєю любов’ю дитину, вкладає душу, хвилюється, підтримує в години радості і печалі.

Переможці фотовиставки «В світі усе починається з мами»:

Номінація «Багатодітна мама»

І місце:

Василенко Ольга (ЗОШ №11)

ІІ місце:

Бойко Антон (гімназія, 6 кл)

ІІІ місце:

Коваленко Наталія

Номінація «Рости моє деревце з міцного коріння»

І місце:

Кононенко Марія Сергіївна

ІІ місце:

Скомароха Наталія

ІІІ місце:

Карнаш Павло (ЗОШ №5) 

Номінація «Прилетів лелека»

І місце:

Шевцова Єва (школа №13)

ІІ місце:

Сочан Наталія

ІІІ місце:

Суходуб Вікторія (гімназія, №6)

  

  

 

Переглядів: 590 | Додав: cbstolstogo | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

21 травня в урочистій обстановці в центральній міській бібліотеці відбувся черговий випуск слухачів факультету Інформаційних технологій Університету третього віку.  

Заступник ректора Університету Зінаїда Миколаївна Скиба, звертаючись до випускників, зазначила: «Коли в 2010 році в нашому місті створили за ініціативи міського голови Миколи Петровича Ноги Університет, він був першим в Сумській області. Починали з трьох факультетів, а нині їх уже дванадцять. Викладачі працюють на волонтерських засадах. Тому хочеться відзначити вашого викладача Олену Михайлівну Постатнік, яка несла вам знання, раділа вашим успіхам».

За вагомий особистий внесок у справу навчання, сприяння та створення умов соціальної і творчої активності людей поважного віку Олена Михайлівна нагороджена Почесною грамотою міського голови.

Слухачі інформаційного факультету висловили вдячність викладачу за терпіння, а керівництву за те, що для них були створені всі умови для ефективного навчання. «Кажуть, що слухачі Університету – народ складний! Але, вдячний! Сьогодні ми – впевнені у собі люди, спрямовані на досягнення цілей. Ми навчилися ставити для себе мету і досягати її», — говорять випускники.

  

 

Переглядів: 522 | Додав: cbstolstogo | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

Починаючи з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Цього року жителі України святкують єдність з іншими європейськими країнами 19 травня. Саме в цей день бібліотекарі юнацького відділу ЦМБ ім. Л.Толстого провели для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації Віртуальну подорож “Пізнай світ разом з нами”. Під час заходу підлітки поринули в невідомий світ сьогодення країн Європейського Союзу, відкрили для себе багато цікавого і невідомого.

  

 

Переглядів: 434 | Додав: cbstolstogo | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. В 2018 році День Європи в Україні припадає на 19 травня. Тому сьогоднішнє засідання в "Клубі..." ми  присвятили цій даті, а саме темі  музики і літератури в країнах Європи.

На своїх зустрічах ми часто звертаємося до музичних творів, які так чи інакше пов'язані з літературою. Без неї не могли б з'явитися на світ ні опера, ні балет, ні оперета, ні мюзикл, тому що в основі їх сюжету, як правило, лежить літературний твір (казка, повість, роман та ін.). Без віршів не можна написати пісню або такі музичні твори, як романс, кантата...

Що стало б з музикою, якби не було літератури? Що вона втратила б, якби не було ні поезії, ні прози? Щоб відповісти на ці питання, потрібно задуматися над тим, що лежить в основі музичних і літературних творів, що надихає на їх створення композиторів, письменників, поетів.

Для порівняння ми взяли твори таких композиторів і письменників, як - Рихард Штраус і Оскар Уайльд ("Соломія"); Клод Дебюссі і Моріс Метерлінк("Пеллеас і Мелізанда"); Ян Сібеліус і Р.Герцберг("Діва в башті"); Джакомо Пуччіні і Карло Гоцці("Турандот"); Мирослав Скорик та Іван Франко("Мойсей").

   

  

 

 

Переглядів: 492 | Додав: cbstolstogo | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Учасники тренінгу дізнались про банківські та небанківські фінансові послуги – що таке кредити, депозити,  банківські картки і як ними користуватися.

Один із тематичних блоків був присвячений дуже актуальній темі: як не стати жертвою шахраїв. «Ми навчаємо, на що звертати увагу, коли обираєте фінансову послугу, де закладені ризики. Це, наприклад, обіцянка надвеликих відсотків по вкладах, кредити під нульову ставку тощо», – пояснює тренер Юлія Савельєва.

За словами учасників, подібні тренінги справді потрібні: «Це дуже пізнавальні тренінги і дуже корисні для людей, що мають невеликі доходи. Для нас має бути якась «подушка» фінансової безпеки, яка дозволить проходити певні життєві виклики».

Програму реалізовує МБФ «Український жіночий фонд» у рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

  

  

 

 

 

Переглядів: 461 | Додав: cbstolstogo | Дата: 15.05.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 139 140 141 142 143 ... 235 236 »
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 26.04.2024